Projekty

Salonów

 

 

Projekty

Kuchni

 

 

Projekty

Ścian medialnych

 

 

Projekty

Sypialni

 

Projekty

Łazienek

 

 

Projekty

Holi / Przedpokoi

 

 

Projekty

Pokoi dziecięcych

 

 

Projekty

Wnętrz hotelowych

 

 

Projekty

Sklepów i Ateliér

 

Projekty

Salonów Fryzjerskich

 

Projekty

Gabinetów Kosmetycznych

i SPA

 

 

Projekty

Pomieszczeń biurowych

 

Projekty

Kawiarni i Restauracji

 

Projekty

Pubów i Barów

 

 

 

 

Projekty

Gabinetów lekarskich

 

Fotograficzny.

Portfolio

wnętrza skrojone na miarę

Kupiliśmy swoje pierwsze mieszkanie i kompletnie nie mieliśmy pomysłu jak je urządzić. Z Sigma Koncept wspólnie, krok po kroku ustaliliśmy jak chcielibyśmy mieszkać. Teraz najchętniej nie wychodzilibyśmy z domu!

 

Agnieszka

 

Projekt domu po remoncie przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Dopracowane w najmniejszym szczególe, realne wizualizacje był dla ekipy jasnym wyznacznikiem jak wszystko powinno być wykonane. Nie spodziewałem się, że mój dom może tak dobrze wyglądać.

 

Marek

 

Od samego początku Pani Klaudia prowadziła nas przez wszelkie ustalenia związane z wyglądem naszego mieszkania, na koniec wraz z pięknym projektem otrzymaliśmy zestawienie wszystkich elementów z informacją gdzie i za ile możemy je kupić. Taki remont to czysta przyjemność!

 

Miłosz i Marta

 

Projekt kuchni bardzo ładny, w pełni profesjonalny, na jego podstawie stolarz od razu wiedział czego oczekujemy. Polecam.

 

 

 

Ewelina

 

Pani Klaudia z Sigma Koncept zaprojektowała nam całe mieszkanie. Pomieszczenia są ponadczasowe i funkcjonalne a jednocześnie bardzo przytulne. Każdy nas pyta, jak wpadliśmy na takie rozwiązania. Bardzo sympatycznie, profesjonalnie, szybko i niedrogo.

 

Beata i Mariusz

W firmie Sigma Koncept zamówiliśmy projekt łazienki. Mimo bardzo małego metrażu została wykorzystana każda wolna przestrzeń. Przed nami remont salonu z aneksem kuchennym - już wiemy do kogo się zgłosimy :-)

 

 

 

Ania i Krzysiek

W Sigma Koncept zamówiłam projekt pokoju dla dziecka. Jestem bardzo zadowolona - pokoik jest niebanalny a jednocześnie bardzo funkcjonalny a dzięki sprytnym rozwiązaniom z pewnością wystarczy synkowi na długie lata.

 

 

Kasia

Opinie Klientów

kontakt@sigmakoncept.com / 577 977 509